DSC1001CL1-020.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001CL1-020.0000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1001CL1-020.0000T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 20.0000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1001CL1-020.0000T.pdf
  • Pranešimas
DSC1001CL1-020.0000T specifikacijos
Dalies numeris DSC1001CL1-020.0000T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 20.0000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82940 pcs Duomenų lapas DSC1001CL1-020.0000T.pdf
Įtampa - tiekimas 1.7 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1001
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Kiti vardai DSC1001CL1-020.0000TTR Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 20MHz
Išsamus aprašymas 20MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 6.3mA