DSC1001CE1-086.5600T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001CE1-086.5600T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1001CE1-086.5600T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 86.5600MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1001CE1-086.5600T.pdf
  • Pranešimas
DSC1001CE1-086.5600T specifikacijos
Dalies numeris DSC1001CE1-086.5600T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 86.5600MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4423 pcs Duomenų lapas DSC1001CE1-086.5600T.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 3.3 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1001
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 86.56MHz
Išsamus aprašymas 86.56MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 8.7mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 15µA Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1001CE1-083.3300T
DSC1001CE1-083.3300T
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Sandelyje: 4788 pcs
parsisiųsti: DSC1001CE1-083.3300T.pdf
RFQ
DSC1001CE1-125.0000
DSC1001CE1-125.0000
apibūdinimas: OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 4324 pcs
parsisiųsti: DSC1001CE1-125.0000.pdf
RFQ
apibūdinimas: OSC MEMS 86.5600MHZ CMOS SMD