DSC1001CE1-022.1184
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001CE1-022.1184 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1001CE1-022.1184
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 22.1184MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1001CE1-022.1184.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
660 pcs
  • Pranešimas
DSC1001CE1-022.1184 specifikacijos
Dalies numeris DSC1001CE1-022.1184 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 22.1184MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56251 pcs Duomenų lapas DSC1001CE1-022.1184.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 3.3 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1001
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 22.1184MHz Išsamus aprašymas 22.1184MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 6.3mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 15µA