DSC1001CC5-004.1943T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001CC5-004.1943T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1001CC5-004.1943T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS OSC LP 10PPM 4VDFN
Duomenų lapai: DSC1001CC5-004.1943T.pdf
  • Pranešimas
DSC1001CC5-004.1943T specifikacijos
Dalies numeris DSC1001CC5-004.1943T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 4988 pcs Duomenų lapas DSC1001CC5-004.1943T.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 3.3 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1001
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Kiti vardai DSC1001CC5004.1943T Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±10ppm
Dažnumas 4.1943MHz Išsamus aprašymas 4.1943MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 6.3mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 15µA