DSC1001BI5-020.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001BI5-020.0000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1001BI5-020.0000
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 20.0000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1001BI5-020.0000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
792 pcs
  • Pranešimas
DSC1001BI5-020.0000 specifikacijos
Dalies numeris DSC1001BI5-020.0000 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 20.0000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76498 pcs Duomenų lapas DSC1001BI5-020.0000.pdf
Įtampa - tiekimas 1.7 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija DSC1001
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±10ppm
Dažnumas 20MHz Išsamus aprašymas 20MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 6.3mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 15µA
Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1001BI5-024.0000
DSC1001BI5-024.0000
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, -40C
Sandelyje: 72143 pcs
parsisiųsti: DSC1001BI5-024.0000.pdf
RFQ
DSC1001BI5-020.0000T
DSC1001BI5-020.0000T
apibūdinimas: OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD