DSC1001BI2-066.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001BI2-066.0000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1001BI2-066.0000T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 66.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1001BI2-066.0000T.pdf
  • Pranešimas
DSC1001BI2-066.0000T specifikacijos
Dalies numeris DSC1001BI2-066.0000T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 66.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5085 pcs Duomenų lapas DSC1001BI2-066.0000T.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 3.3 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija DSC1001
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 66MHz
Išsamus aprašymas 66MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 7.2mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 15µA Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1001BI2-060.0000T
DSC1001BI2-060.0000T
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: OSC MEMS 60.000MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 4523 pcs
parsisiųsti: DSC1001BI2-060.0000T.pdf
RFQ
DSC1001BI2-066.0000
DSC1001BI2-066.0000
apibūdinimas: OSC MEMS 66.000MHZ CMOS SMD