DSC1001BI2-054.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001BI2-054.0000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1001BI2-054.0000
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 54.0000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1001BI2-054.0000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
DSC1001BI2-054.0000 specifikacijos
Dalies numeris DSC1001BI2-054.0000 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 54.0000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 91239 pcs Duomenų lapas DSC1001BI2-054.0000.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 3.3 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija DSC1001
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 54MHz Išsamus aprašymas 54MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 7.2mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 15µA