DSC1001BI2-037.1250T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001BI2-037.1250T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1001BI2-037.1250T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 37.125MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1001BI2-037.1250T.pdf
  • Pranešimas
DSC1001BI2-037.1250T specifikacijos
Dalies numeris DSC1001BI2-037.1250T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 37.125MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5829 pcs Duomenų lapas DSC1001BI2-037.1250T.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 3.3 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija DSC1001
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 37.125MHz
Išsamus aprašymas 37.125MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 7.2mA