DSC1001BI2-003.1250
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001BI2-003.1250 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1001BI2-003.1250
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 3.125MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1001BI2-003.1250.pdf
  • Pranešimas
DSC1001BI2-003.1250 specifikacijos
Dalies numeris DSC1001BI2-003.1250 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 3.125MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4277 pcs Duomenų lapas DSC1001BI2-003.1250.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 3.3 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija DSC1001
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 3.125MHz
Išsamus aprašymas 3.125MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 6.3mA