DSC1001BE5-033.3330T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1001BE5-033.3330T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS
Duomenų lapai: DSC1001BE5-033.3330T.pdf
  • Pranešimas
DSC1001BE5-033.3330T specifikacijos
Dalies numeris DSC1001BE5-033.3330T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5970 pcs Duomenų lapas DSC1001BE5-033.3330T.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 3.3 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija DSC1001
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-VDFN Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±10ppm
Dažnumas 33.333MHz Išsamus aprašymas 33.333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-VDFN
Dabartinis - tiekimas (maks.) 10.5mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 15µA
Bazinis rezonatorius MEMS Absoliutus traukos diapazonas (APR) -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1001BE5-064.0000
DSC1001BE5-064.0000
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: OSC MEMS 64.0000MHZ CMOS SMD