DSC1001BC1-012.8888
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001BC1-012.8888 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1001BC1-012.8888
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 12.8888MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1001BC1-012.8888.pdf
  • Pranešimas
DSC1001BC1-012.8888 specifikacijos
Dalies numeris DSC1001BC1-012.8888 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 12.8888MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5507 pcs Duomenų lapas DSC1001BC1-012.8888.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 3.3 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija DSC1001
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 12.8888MHz
Išsamus aprašymas 12.8888MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 6.3mA