DSC1001AE1-019.6608T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001AE1-019.6608T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1001AE1-019.6608T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 19.6608MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1001AE1-019.6608T.pdf
  • Pranešimas
DSC1001AE1-019.6608T specifikacijos
Dalies numeris DSC1001AE1-019.6608T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 19.6608MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5236 pcs Duomenų lapas DSC1001AE1-019.6608T.pdf
Įtampa - tiekimas 1.7 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija DSC1001
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Exposed Pad Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 19.6608MHz
Išsamus aprašymas 19.6608MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad Dabartinis - tiekimas (maks.) 6.3mA