ATXMEGA32E5-MNR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATXMEGA32E5-MNR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATXMEGA32E5-MNR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32VQFN
Duomenų lapai: 1.ATXMEGA32E5-MNR.pdf2.ATXMEGA32E5-MNR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
ATXMEGA32E5-MNR specifikacijos
Dalies numeris ATXMEGA32E5-MNR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 30082 pcs Duomenų lapas 1.ATXMEGA32E5-MNR.pdf2.ATXMEGA32E5-MNR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 32-VQFN (5x5)
Greitis 32MHz Serija AVR® XMEGA® E5
RAM dydis 4K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 32-VFQFN Exposed Pad
Kiti vardai ATXMEGA32E5-MNRCT Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA) I / O skaičius 26
EEPROM dydis 1K x 8 Išsamus aprašymas AVR AVR® XMEGA® E5 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)