ATXMEGA32E5-AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATXMEGA32E5-AU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATXMEGA32E5-AU
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32TQFP
Duomenų lapai: ATXMEGA32E5-AU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ATXMEGA32E5-AU specifikacijos
Dalies numeris ATXMEGA32E5-AU Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 43062 pcs Duomenų lapas ATXMEGA32E5-AU.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 32-TQFP (7x7)
Greitis 32MHz Serija AVR® XMEGA® E5
RAM dydis 4K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 32-TQFP
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 26 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM dydis 1K x 8 Išsamus aprašymas AVR AVR® XMEGA® E5 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)