ATTINY861V-10MU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATTINY861V-10MU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATTINY861V-10MU
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN
Duomenų lapai: 1.ATTINY861V-10MU.pdf2.ATTINY861V-10MU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ATTINY861V-10MU specifikacijos
Dalies numeris ATTINY861V-10MU Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 62255 pcs Duomenų lapas 1.ATTINY861V-10MU.pdf2.ATTINY861V-10MU.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 32-VQFN (5x5)
Greitis 10MHz Serija AVR® ATtiny
RAM dydis 512 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 32-VFQFN Exposed Pad
Kiti vardai ATTINY861V10MU Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 16
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 512 x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5) Duomenų keitikliai A/D 11x10b