ATTINY461-20SUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATTINY461-20SUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC
Duomenų lapai: 1.ATTINY461-20SUR.pdf2.ATTINY461-20SUR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ATTINY461-20SUR specifikacijos
Dalies numeris ATTINY461-20SUR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 57497 pcs Duomenų lapas 1.ATTINY461-20SUR.pdf2.ATTINY461-20SUR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SOIC
Greitis 20MHz Serija AVR® ATtiny
RAM dydis 256 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Kiti vardai ATTINY461-20SURCT Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 16
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 256 x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (2K x 16) FLASH 20-SOIC Duomenų keitikliai A/D 11x10b