ATTINY45V-10XU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATTINY45V-10XU
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8TSSOP
Duomenų lapai: 1.ATTINY45V-10XU.pdf2.ATTINY45V-10XU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ATTINY45V-10XU specifikacijos
Dalies numeris ATTINY45V-10XU Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 74916 pcs Duomenų lapas 1.ATTINY45V-10XU.pdf2.ATTINY45V-10XU.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-TSSOP
Greitis 10MHz Serija AVR® ATtiny
RAM dydis 256 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Kiti vardai ATTINY45V10XU Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 6
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 256 x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 4KB (2K x 16) FLASH 8-TSSOP Duomenų keitikliai A/D 4x10b