ATTINY261-20SUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATTINY261-20SUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC
Duomenų lapai: 1.ATTINY261-20SUR.pdf2.ATTINY261-20SUR.pdf
  • Pranešimas
ATTINY261-20SUR specifikacijos
Dalies numeris ATTINY261-20SUR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 5503 pcs Duomenų lapas 1.ATTINY261-20SUR.pdf2.ATTINY261-20SUR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SOIC
Greitis 20MHz Serija AVR® ATtiny
RAM dydis 128 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Kiti vardai ATTINY261-20SUR-ND
ATTINY261-20SURTR
ATTINY26120SUR
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 16
EEPROM dydis 128 x 8 Išsamus aprašymas AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (1K x 16) FLASH 20-SOIC