ATTINY26-16MC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATTINY26-16MC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATTINY26-16MC
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 2KB FLASH 32VQFN
Duomenų lapai: 1.ATTINY26-16MC.pdf2.ATTINY26-16MC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ATTINY26-16MC specifikacijos
Dalies numeris ATTINY26-16MC Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 6049 pcs Duomenų lapas 1.ATTINY26-16MC.pdf2.ATTINY26-16MC.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 32-VQFN (5x5)
Greitis 16MHz Serija AVR® ATtiny
RAM dydis 128 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 32-VFQFN Exposed Pad
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
I / O skaičius 16 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM dydis 128 x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 2KB (1K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5) Duomenų keitikliai A/D 11x10b