ATTINY24V-10SSUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATTINY24V-10SSUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 2KB FLASH 14SOIC
Duomenų lapai: 1.ATTINY24V-10SSUR.pdf2.ATTINY24V-10SSUR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
ATTINY24V-10SSUR specifikacijos
Dalies numeris ATTINY24V-10SSUR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 72122 pcs Duomenų lapas 1.ATTINY24V-10SSUR.pdf2.ATTINY24V-10SSUR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 14-SOIC
Greitis 10MHz Serija AVR® ATtiny
RAM dydis 128 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Kiti vardai 1611-ATTINY24V-10SSURCT Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 12
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 128 x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 2KB (1K x 16) FLASH 14-SOIC Duomenų keitikliai A/D 8x10b