ATTINY2313V-10PJ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATTINY2313V-10PJ
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP
Duomenų lapai: 1.ATTINY2313V-10PJ.pdf2.ATTINY2313V-10PJ.pdf
  • Pranešimas
ATTINY2313V-10PJ specifikacijos
Dalies numeris ATTINY2313V-10PJ Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 5449 pcs Duomenų lapas 1.ATTINY2313V-10PJ.pdf2.ATTINY2313V-10PJ.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-PDIP
Greitis 10MHz Serija AVR® ATtiny
RAM dydis 128 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Kiti vardai ATTINY2313V-12PJ
ATTINY2313V-12PJ-ND
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 18
EEPROM dydis 128 x 8 Išsamus aprašymas AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 2KB (1K x 16) FLASH 20-PDIP