ATTINY2313-20PJ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATTINY2313-20PJ
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP
Duomenų lapai: 1.ATTINY2313-20PJ.pdf2.ATTINY2313-20PJ.pdf
  • Pranešimas
ATTINY2313-20PJ specifikacijos
Dalies numeris ATTINY2313-20PJ Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 4416 pcs Duomenų lapas 1.ATTINY2313-20PJ.pdf2.ATTINY2313-20PJ.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-PDIP
Greitis 20MHz Serija AVR® ATtiny
RAM dydis 128 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Kiti vardai ATTINY2313-24PJ
ATTINY2313-24PJ-ND
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 18
EEPROM dydis 128 x 8 Išsamus aprašymas AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (1K x 16) FLASH 20-PDIP