ATTINY13-20SQR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATTINY13-20SQR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATTINY13-20SQR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC
Duomenų lapai: 1.ATTINY13-20SQR.pdf2.ATTINY13-20SQR.pdf
  • Pranešimas
ATTINY13-20SQR specifikacijos
Dalies numeris ATTINY13-20SQR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 89020 pcs Duomenų lapas 1.ATTINY13-20SQR.pdf2.ATTINY13-20SQR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Greitis 20MHz Serija AVR® ATtiny
RAM dydis 64 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Kiti vardai ATTINY13-20SQR-ND
ATTINY13-20SQRTR
ATTINY1320SQR
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA) I / O skaičius 6
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 64 x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1KB (512 x 16) FLASH 8-SOIC Duomenų keitikliai A/D 4x10b