ATSAMR21E18A-MF
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATSAMR21E18A-MF
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ATSAMR21E18A-MF specifikacijos
Dalies numeris ATSAMR21E18A-MF Gamintojas Microchip Technology
apibūdinimas IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 25541 pcs Duomenų lapas
Rašytinė atmintis 7.2mA ~ 13.8mA Įtampa - išvestis 4dBm
Įtampa - įėjimas (min.) I²C, SPI, UART, USART, USB Įveskite TxRx + MCU
Programinė įranga 256kB Flash, 32kB SRAM Signalo kondicionavimas 250kbps
"Shell" stilius 1.8 V ~ 3.6 V Serija SMART™ SAM R21
Jautrumas -99dBm Kiti vardai 1611-ATSAMR21E18A-MF
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Moduliavimas General ISM > 1GHZ Meistras fclk -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks Gamintojo kodas ATSAMR21E18A-MF
GPIO O-QPSK Dažnumas 2.4GHz
Išplėstas aprašymas IC RF TxRx + MCU General ISM > 1GHZ 2.4GHz apibūdinimas IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN
Dabartinis - perduodantis 16 Antenos jungtis 11.3mA ~ 11.8mA