ATMEGA88P-20AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA88P-20AU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA88P-20AU
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32TQFP
Duomenų lapai: 1.ATMEGA88P-20AU.pdf2.ATMEGA88P-20AU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ATMEGA88P-20AU specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA88P-20AU Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 46655 pcs Duomenų lapas 1.ATMEGA88P-20AU.pdf2.ATMEGA88P-20AU.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 32-TQFP (7x7)
Greitis 20MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 32-TQFP
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 23 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM dydis 512 x 8 Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)