ATMEGA8515-16MUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA8515-16MUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44VQFN
Duomenų lapai: 1.ATMEGA8515-16MUR.pdf2.ATMEGA8515-16MUR.pdf
  • Pranešimas
ATMEGA8515-16MUR specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA8515-16MUR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 36560 pcs Duomenų lapas 1.ATMEGA8515-16MUR.pdf2.ATMEGA8515-16MUR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-VQFN (7x7)
Greitis 16MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 512 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 44-VFQFN Exposed Pad
Kiti vardai ATMEGA8515-16MUR-ND
ATMEGA8515-16MURTR
ATMEGA851516MUR
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 35
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 512 x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (4K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7) Duomenų keitikliai -