ATMEGA8515-16JI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA8515-16JI
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44PLCC
Duomenų lapai: 1.ATMEGA8515-16JI.pdf2.ATMEGA8515-16JI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ATMEGA8515-16JI specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA8515-16JI Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 4605 pcs Duomenų lapas 1.ATMEGA8515-16JI.pdf2.ATMEGA8515-16JI.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-PLCC (16.59x16.59)
Greitis 16MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 512 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 44-LCC (J-Lead)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 35 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM dydis 512 x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (4K x 16) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59) Duomenų keitikliai -