ATMEGA6490-16AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA6490-16AU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA6490-16AU
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 64KB FLASH 100TQFP
Duomenų lapai: ATMEGA6490-16AU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
180 pcs
  • Pranešimas
ATMEGA6490-16AU specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA6490-16AU Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 14288 pcs Duomenų lapas ATMEGA6490-16AU.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 100-TQFP (14x14)
Greitis 16MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 4K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 100-TQFP
Kiti vardai ATMEGA649016AU Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 68
EEPROM dydis 2K x 8 Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (32K x 16) FLASH 100-TQFP (14x14)