ATMEGA644V-10AUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA644V-10AUR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA644V-10AUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44TQFP
Duomenų lapai: 1.ATMEGA644V-10AUR.pdf2.ATMEGA644V-10AUR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
ATMEGA644V-10AUR specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA644V-10AUR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 40125 pcs Duomenų lapas 1.ATMEGA644V-10AUR.pdf2.ATMEGA644V-10AUR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-TQFP (10x10)
Greitis 10MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 4K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 44-TQFP
Kiti vardai 1611-ATMEGA644V-10AURCT Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 32
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 2K x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10) Duomenų keitikliai A/D 8x10b