ATMEGA644PV-10AQR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA644PV-10AQR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44TQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ATMEGA644PV-10AQR specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA644PV-10AQR Gamintojas Microchip Technology
Galimas kiekis 24385 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) FLASH Įtampa - suskirstymas 44-TQFP (10x10)
Serija AVR® ATmega RoHS statusas Digi-Reel®
Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 10MHz Reikalauja Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Programos atminties tipas 64KB (32K x 16) Programos atminties dydis I²C, SPI, UART/USART
Polarizacija 44-TQFP Kiti vardai 1611-ATMEGA644PV-10AQRDKR
Osciliatoriaus tipas A/D 8x10b Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA)
Operacinė sistema AVR Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Gamintojo kodas ATMEGA644PV-10AQR
Išplėstas aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10) apibūdinimas IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44TQFP
Duomenys SRAM baitais 2K x 8 Duomenų keitikliai 1.8 V ~ 5.5 V