ATMEGA48-20AUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA48-20AUR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA48-20AUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP
Duomenų lapai: 1.ATMEGA48-20AUR.pdf2.ATMEGA48-20AUR.pdf
  • Pranešimas
ATMEGA48-20AUR specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA48-20AUR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 63621 pcs Duomenų lapas 1.ATMEGA48-20AUR.pdf2.ATMEGA48-20AUR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 32-TQFP (7x7)
Greitis 20MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 512 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 32-TQFP
Kiti vardai ATMEGA48-20AUR-ND
ATMEGA48-20AURTR
ATMEGA4820AUR
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 23
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 256 x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (2K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7) Duomenų keitikliai A/D 8x10b