ATMEGA329PV-10ANR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA329PV-10ANR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA329PV-10ANR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64TQFP
Duomenų lapai: ATMEGA329PV-10ANR.pdf
  • Pranešimas
ATMEGA329PV-10ANR specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA329PV-10ANR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 3983 pcs Duomenų lapas ATMEGA329PV-10ANR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (14x14)
Greitis 10MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 2K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 64-TQFP
Kiti vardai ATMEGA329PV-10ANR-ND
ATMEGA329PV-10ANRTR
ATMEGA329PV10ANR
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA) I / O skaičius 54
EEPROM dydis 1K x 8 Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14)