ATMEGA329-16MUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA329-16MUR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA329-16MUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN
Duomenų lapai: ATMEGA329-16MUR.pdf
  • Pranešimas
ATMEGA329-16MUR specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA329-16MUR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 24238 pcs Duomenų lapas ATMEGA329-16MUR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 64-QFN (9x9)
Greitis 16MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 2K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 64-VFQFN Exposed Pad
Kiti vardai ATMEGA329-16MUR-ND
ATMEGA329-16MURTR
ATMEGA32916MUR
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 54
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 1K x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-QFN (9x9) Duomenų keitikliai A/D 8x10b