ATMEGA32-16MJ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA32-16MJ
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44VQFN
Duomenų lapai: 1.ATMEGA32-16MJ.pdf2.ATMEGA32-16MJ.pdf
  • Pranešimas
ATMEGA32-16MJ specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA32-16MJ Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 5699 pcs Duomenų lapas 1.ATMEGA32-16MJ.pdf2.ATMEGA32-16MJ.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-VQFN (7x7)
Greitis 16MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 2K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 44-VFQFN Exposed Pad
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 32 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 1K x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7) Duomenų keitikliai A/D 8x10b