ATMEGA32-16AQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA32-16AQ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA32-16AQ
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
Duomenų lapai: 1.ATMEGA32-16AQ.pdf2.ATMEGA32-16AQ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
160 pcs
  • Pranešimas
ATMEGA32-16AQ specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA32-16AQ Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 19979 pcs Duomenų lapas 1.ATMEGA32-16AQ.pdf2.ATMEGA32-16AQ.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-TQFP (10x10)
Greitis 16MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 2K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 44-TQFP
Kiti vardai ATMEGA3216AQ Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA) I / O skaičius 32
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 1K x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10) Duomenų keitikliai A/D 8x10b