ATMEGA2561-16AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA2561-16AU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA2561-16AU
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 256KB FLASH 64TQFP
Duomenų lapai: 1.ATMEGA2561-16AU.pdf2.ATMEGA2561-16AU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ATMEGA2561-16AU specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA2561-16AU Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 10063 pcs Duomenų lapas 1.ATMEGA2561-16AU.pdf2.ATMEGA2561-16AU.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (14x14)
Greitis 16MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 8K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 64-TQFP
Kiti vardai ATMEGA256116AU Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 54
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 4K x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 256KB (128K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14) Duomenų keitikliai A/D 8x10b