ATMEGA2560-16AUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA2560-16AUR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA2560-16AUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 256KB FLASH 100TQFP
Duomenų lapai: 1.ATMEGA2560-16AUR.pdf2.ATMEGA2560-16AUR.pdf
  • Pranešimas
ATMEGA2560-16AUR specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA2560-16AUR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 9474 pcs Duomenų lapas 1.ATMEGA2560-16AUR.pdf2.ATMEGA2560-16AUR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 100-TQFP (14x14)
Greitis 16MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 8K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 100-TQFP
Kiti vardai ATMEGA2560-16AUR SL383
ATMEGA2560-16AUR-ND
ATMEGA2560-16AURTR
ATMEGA256016AUR
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 86
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 4K x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 256KB (128K x 16) FLASH 100-TQFP (14x14) Duomenų keitikliai A/D 16x10b