ATMEGA16M1-AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA16M1-AU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA16M1-AU
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Duomenų lapai: 1.ATMEGA16M1-AU.pdf2.ATMEGA16M1-AU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ATMEGA16M1-AU specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA16M1-AU Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 24381 pcs Duomenų lapas 1.ATMEGA16M1-AU.pdf2.ATMEGA16M1-AU.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 32-TQFP (7x7)
Greitis 16MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 32-TQFP
Kiti vardai ATMEGA16M1AU Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM dydis 512 x 8 Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)