ATMEGA169-16MI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA169-16MI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA169-16MI
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64QFN
Duomenų lapai: 1.ATMEGA169-16MI.pdf2.ATMEGA169-16MI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ATMEGA169-16MI specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA169-16MI Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 5317 pcs Duomenų lapas 1.ATMEGA169-16MI.pdf2.ATMEGA169-16MI.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 64-QFN (9x9)
Greitis 16MHz Serija AVR® ATmega