ATMEGA168PV-10AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA168PV-10AU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA168PV-10AU
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Duomenų lapai: 1.ATMEGA168PV-10AU.pdf2.ATMEGA168PV-10AU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
ATMEGA168PV-10AU specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA168PV-10AU Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 35828 pcs Duomenų lapas 1.ATMEGA168PV-10AU.pdf2.ATMEGA168PV-10AU.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 32-TQFP (7x7)
Greitis 10MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 32-TQFP
Kiti vardai ATMEGA168PV10AU Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 23
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 512 x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7) Duomenų keitikliai A/D 8x10b