ATMEGA168P-20AN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA168P-20AN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA168P-20AN
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Duomenų lapai: 1.ATMEGA168P-20AN.pdf2.ATMEGA168P-20AN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
ATMEGA168P-20AN specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA168P-20AN Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 35835 pcs Duomenų lapas 1.ATMEGA168P-20AN.pdf2.ATMEGA168P-20AN.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 32-TQFP (7x7)
Greitis 20MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 32-TQFP
Kiti vardai ATMEGA168P20AN Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA) I / O skaičius 23
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 512 x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7) Duomenų keitikliai A/D 8x10b