ATMEGA168-20MUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA168-20MUR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA168-20MUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
Duomenų lapai: 1.ATMEGA168-20MUR.pdf2.ATMEGA168-20MUR.pdf
  • Pranešimas
ATMEGA168-20MUR specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA168-20MUR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 44582 pcs Duomenų lapas 1.ATMEGA168-20MUR.pdf2.ATMEGA168-20MUR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 32-VQFN (5x5)
Greitis 20MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 32-VFQFN Exposed Pad
Kiti vardai ATMEGA168-20MUR-ND
ATMEGA168-20MURTR
ATMEGA16820MUR
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 23
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 512 x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5) Duomenų keitikliai A/D 8x10b