ATMEGA168-20AI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA168-20AI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA168-20AI
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Duomenų lapai: 1.ATMEGA168-20AI.pdf2.ATMEGA168-20AI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ATMEGA168-20AI specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA168-20AI Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 4801 pcs Duomenų lapas 1.ATMEGA168-20AI.pdf2.ATMEGA168-20AI.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 32-TQFP (7x7)
Greitis 20MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 32-TQFP
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 23 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM dydis 512 x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7) Duomenų keitikliai A/D 8x10b