ATMEGA164P-20MCU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA164P-20MCU
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFN
Duomenų lapai: ATMEGA164P-20MCU.pdf
  • Pranešimas
ATMEGA164P-20MCU specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA164P-20MCU Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 4650 pcs Duomenų lapas ATMEGA164P-20MCU.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-VQFN (7x7)
Greitis 20MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 44-VFQFN Exposed Pad
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 32 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 512 x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7) Duomenų keitikliai A/D 8x10b