ATMEGA1281-16MUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA1281-16MUR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA1281-16MUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64QFN
Duomenų lapai: 1.ATMEGA1281-16MUR.pdf2.ATMEGA1281-16MUR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ATMEGA1281-16MUR specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA1281-16MUR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 27327 pcs Duomenų lapas 1.ATMEGA1281-16MUR.pdf2.ATMEGA1281-16MUR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 64-QFN (9x9)
Greitis 16MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 8K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 64-VFQFN Exposed Pad
Kiti vardai 1611-ATMEGA1281-16MURCT Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 54
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 4K x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 128KB (64K x 16) FLASH 64-QFN (9x9) Duomenų keitikliai A/D 8x10b