ATA5575M2330-DBQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATA5575M2330-DBQ
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC RFID 128BIT 330PF ANIMAL BUMP
Duomenų lapai: ATA5575M2330-DBQ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
ATA5575M2330-DBQ specifikacijos
Dalies numeris ATA5575M2330-DBQ Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC RFID 128BIT 330PF ANIMAL BUMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 233975 pcs Duomenų lapas ATA5575M2330-DBQ.pdf
Įtampa - tiekimas - Įveskite RFID Transponder
Tiekėjo prietaisų paketas Die Standartai ISO 11784, ISO 11785
Serija - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė Die Kiti vardai ATA5575M2330-DBQDKR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja -
Dažnumas 100kHz ~ 150kHz Išsamus aprašymas RFID Transponder IC 100kHz ~ 150kHz ISO 11784, ISO 11785 Die