ATA5575M1330-DBB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATA5575M1330-DBB
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC RFID 64BIT 330PF WAFER
Duomenų lapai: ATA5575M1330-DBB.pdf
  • Pranešimas
ATA5575M1330-DBB specifikacijos
Dalies numeris ATA5575M1330-DBB Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC RFID 64BIT 330PF WAFER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 297394 pcs Duomenų lapas ATA5575M1330-DBB.pdf
Įtampa - tiekimas - Įveskite RFID Transponder
Tiekėjo prietaisų paketas Wafer Standartai -
Serija ATA5577 Paketas / dėžutė Die
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja -
Dažnumas 100kHz ~ 150kHz Išsamus aprašymas RFID Transponder IC 100kHz ~ 150kHz Die