AT93C66W-10SI-1.8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT93C66W-10SI-1.8
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8SOIC
Duomenų lapai: AT93C66W-10SI-1.8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT93C66W-10SI-1.8 specifikacijos
Dalies numeris AT93C66W-10SI-1.8 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3985 pcs Duomenų lapas AT93C66W-10SI-1.8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 10ms Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 5.5 V
Technologija EEPROM Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 4Kb (512 x 8, 256 x 16)
Atminties sąsaja SPI Atminties formatas EEPROM
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8, 256 x 16) SPI 2MHz 8-SOIC
Laikrodžio dažnis 2MHz Bazinės dalies numeris AT93C66