AT93C66-10PI-2.7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT93C66-10PI-2.7
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8DIP
Duomenų lapai: AT93C66-10PI-2.7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT93C66-10PI-2.7 specifikacijos
Dalies numeris AT93C66-10PI-2.7 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8DIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4696 pcs Duomenų lapas AT93C66-10PI-2.7.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 10ms Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V
Technologija EEPROM Tiekėjo prietaisų paketas 8-PDIP
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-DIP (0.300", 7.62mm) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 4Kb (512 x 8, 256 x 16)
Atminties sąsaja SPI Atminties formatas EEPROM
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8, 256 x 16) SPI 2MHz 8-PDIP
Laikrodžio dažnis 2MHz Bazinės dalies numeris AT93C66