AT93C46C-10SI-2.5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT93C46C-10SI-2.5
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EEPROM 1K SPI 2MHZ 8SOIC
Duomenų lapai: AT93C46C-10SI-2.5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT93C46C-10SI-2.5 specifikacijos
Dalies numeris AT93C46C-10SI-2.5 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC EEPROM 1K SPI 2MHZ 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4790 pcs Duomenų lapas AT93C46C-10SI-2.5.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 10ms Įtampa - tiekimas 2.5 V ~ 5.5 V
Technologija EEPROM Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Kiti vardai AT93C46C10SI2.5
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Non-Volatile
Atminties dydis 1Kb (128 x 8, 64 x 16) Atminties sąsaja SPI
Atminties formatas EEPROM "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Išsamus aprašymas EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8, 64 x 16) SPI 2MHz 8-SOIC Laikrodžio dažnis 2MHz
Bazinės dalies numeris AT93C46
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AT93C46C-10PI-2.7
AT93C46C-10PI-2.7
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: IC EEPROM 1K SPI 2MHZ 8DIP
Sandelyje: 5601 pcs
parsisiųsti: AT93C46C-10PI-2.7.pdf
RFQ
AT93C46C-10SI
AT93C46C-10SI
apibūdinimas: IC EEPROM 1K SPI 2MHZ 8SOIC